Aurskog/Finstadbru Sportsklubb

Aurskog/Finstadbru Sportsklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Blaker Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
$item.username   Aursmoen mini kg
Tir 11 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 11 Aug
kl 19:45 - 20:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Hakadal
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 11 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Setskog
$item.username   Aursmoen kunstgress
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Blaker Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 3 - Fet 2
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå - Gjelleråsen Sort
$item.username   Aursmoen Sletta 7er B
Ons 12 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 12 Aug
kl 19:45 - 20:49
Aurskog/Finstadbru Grønn - Finstad Rød 5er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 19:45
Elin Skogly - 1 time og 45 min.
$item.username  
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Enebakk Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjerke Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
Tor 13 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk 2
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Tor 13 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Grønn
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tor 13 Aug
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username   Styremøte håndball
Fre 14 Aug
kl 18:00 - 14:00
Tine fotballskole 2020
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog/Finstadbru Sportsklubb AFSK fotball inviterer alle barn født 2007…
Fre 14 Aug
kl 18:00 - 14:00
Gammel 2019
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog/Finstadbru Sportsklubb AFSK fotball inviterer alle barn født 2007…
Lør 15 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Dalen
$item.username   Aursmoen stadion gress
Søn 16 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen kunstgress
Man 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF +
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
Man 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Tir 18 Aug
kl 18:00 - 23:00
Hovedstyremøte
$item.username  
Tir 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 19 Aug
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 19 Aug
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
$item.username   Aursmoen stadion gress
Ons 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
Ons 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Holter
$item.username   Aursmoen kunstgress
Søn 23 Aug
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen
$item.username   Aursmoen stadion gress
Man 24 Aug
kl 18:00 - 22:00
Fellesmøte AFSK gruppestyrer
$item.username   Hovedstyret kaller inn til styremøte alle…
Man 24 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Rælingen Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
Man 24 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Man 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Man 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Man 24 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Skjetten Grønn
$item.username   Aursmoen Sletta 7er B
Man 24 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
Tir 25 Aug
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hakadal Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
Tir 25 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 26 Aug
kl 15:00 - 22:00
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 7 timer
$item.username  
Ons 26 Aug
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 26 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Grønn
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 26 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Hvam Svart
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Ons 26 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Dal
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Fjellhamar 2
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fenstad FK Hvit
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hakadal Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tor 27 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
Tor 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tor 27 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Flisbyen 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
Man 31 Aug
kl 17:45 - 18:49
Aurskog/Finstadbru Blå - Strømmen Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Man 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
Man 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Tir 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
Roger Evjen - 1 time og 30 min.
$item.username   AH kommune møte eldreprosjekt
Tir 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Kurland 7er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 2 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 2 Sep
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
$item.username   Aursmoen stadion gress
Ons 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
Ons 2 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 2 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
Tor 3 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland
$item.username   Aursmoen kunstgress
Søn 6 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
$item.username   Aursmoen stadion gress
Man 7 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
Man 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 5
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Man 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Raumnes & Årnes
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Man 7 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
$item.username   Aursmoen kunstgress
Tir 8 Sep
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Sort
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tir 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Grønn
$item.username   Aursmoen mini kg
Tir 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Høland
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 8 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjerdrum 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
Ons 9 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 9 Sep
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Gjelleråsen 3
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 9 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Skedsmo Grå
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 9 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Hvam
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 9 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Lilla
$item.username   Aursmoen mini kg
Tor 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
AH Idrettsråd årsmøte
$item.username   Gro Anita Kversøy
Tor 10 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Sørumsand Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tor 10 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ullensaker/Kisa Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
Tor 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lillestrøm Gul
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tor 10 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Kløfta Rosa
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Lør 12 Sep
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Sveinung Green
$item.username   NFF Akershus fotball lederkurs 1.
Lør 12 Sep
kl 16:00 - 16:30
Per Helge Lien
$item.username   Selskap
Søn 13 Sep
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Skjetten 7er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå - Gjerdrum Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er B
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 16 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 2
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
Ons 16 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
Lør 19 Sep
kl 09:00 - 21:00
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 12 timer
$item.username   AFSK håndball arrangerer minirunde 1
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Søn 20 Sep
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
$item.username   Aursmoen kunstgress
Søn 20 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
$item.username   Aursmoen stadion gress
Man 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Varpe Hvit
$item.username   Aursmoen mini kg
Tir 22 Sep
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Holter Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Tir 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Strømmen Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
Tir 22 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru - Hvam
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tir 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Skedsmo 2
$item.username   Aursmoen kunstgress 9er A
Tir 22 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Hvam 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
Ons 23 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 23 Sep
kl 17:00 - 20:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 3 timer
$item.username   Foreldremøte håndballskolen 2014
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Søndre Høland Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Skedsmo 3
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Varpe Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
Fre 25 Sep
kl 17:30 - 17:15
Audun Hestmark - 12 timer
$item.username   Konfirmasjon, ønsker å leie fra fredags kveld til…
Fre 25 Sep
kl 17:30 - 18:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Dalen Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
Man 28 Sep
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
Ons 30 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
Ons 30 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kurland
$item.username   Aursmoen kunstgress
Søn 4 Okt
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
$item.username   Aursmoen kunstgress
Man 5 Okt
kl 17:00 - 18:14
Aurskog/Finstadbru - Strømmen
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
Man 5 Okt
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
$item.username   Aursmoen kunstgress
Ons 7 Okt
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
Ons 7 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
Fre 9 Okt
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Gjelleråsen 4
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Lør 10 Okt
kl 13:00 - 19:00
Konfirmasjon
$item.username   Laila Schulhus
Søn 11 Okt
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Søn 11 Okt
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bøn 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
Man 12 Okt
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
Ons 14 Okt
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Fre 16 Okt
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen kunstgress
Lør 17 Okt
kl 13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørumsand Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
Søn 18 Okt
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Søn 18 Okt
kl 15:00 - 16:14
Aurskog/Finstadbru - Skårer
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
Søn 18 Okt
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
Ons 21 Okt
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Søn 25 Okt
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Ons 28 Okt
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Søn 1 Nov
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Ons 4 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Fre 6 Nov
kl 18:00 - 15:00
Barnedåp - foreløpig reservasjon
$item.username   Anniken Frilseth
Søn 8 Nov
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Ons 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Søn 15 Nov
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Ons 18 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Søn 22 Nov
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Fre 27 Nov
kl 18:00 - 23:00
LHL julebord
$item.username   Reservert av Jon Syversen
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
Ons 2 Des
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 9 Des
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 16 Des
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 23 Des
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Ons 30 Des
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username   Charotte Filberg
Lør 6 Feb 2021
kl 09:00 - 21:00
12 timer - Håndball
$item.username   Flyballarrangement for Region Øst Håndball
Lør 20 Mar 2021
kl 09:00 - 21:00
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 12 timer
$item.username  
Fre 7 Mai 2021
kl 15:00 - 13:00
Konfirmasjon
$item.username   Familien Thomas Aastad
Lør 29 Mai 2021
kl 08:00 - 20:00
Konfirmasjon
$item.username   Morten Hagbartsen
Lør 4 Jun 2022
kl 10:00 - 20:00
Konfirmasjon søndag 5.juni
$item.username   Per Helge Lien
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 11 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Setskog
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 19:45 - 20:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Hakadal
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Blaker Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 10 Aug
kl 20:00 - 21:00
Sigurd Aas - 1 time
$item.username  
Spillermøte for AFSK G16   Les mer  
Man 10 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 10 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Hvam 7er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man 10 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Gjerdrum Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Fre 7 Aug
kl 17:00 - 12:00
60 års lag
$item.username  
Lisbeth Kordahl   Les mer  
Ons 5 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Hvam
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 5 Aug
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Man 3 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Frogner
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 17:00 - 21:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 4 timer
$item.username  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sveinung Green - 2 timer
$item.username  
Styremøte AFSK Fotball   Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:00 - 19:30
Aina Melby - 1 time og 30 min.
$item.username  
Foreldremøte 06/07   Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:00 - 20:30
Sameiet Byggveien B6 - årsmøte - 2 timer og 30 min.
$item.username  
byggveien@hotmail.comKristin Lotterud   Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:00 - 21:00
Myrvold boligsameie
$item.username   Bunkersen
Styremøte og årsmøte. Kåre Jørgensen. 2 kanner…   Les mer  
Tir 9 Jun
kl 16:00 - 22:00
Årsmøte AFSK
Aurskoghallen  
Gjennomføres i hallen,   Les mer  
Søn 7 Jun
kl 14:30 - 16:00
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Fre 5 Jun
kl 17:00 - 22:00
Konfirmasjon
$item.username  
Hege Nicolaysen900 99 829   Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Bjørn Sauge
$item.username  
Aurfaret boligsameie årsmøte.   Les mer  
Tir 2 Jun
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Bjørn Magne Olsen
$item.username  
Prestegårdstunet Trinn 2, Årsmøte   Les mer  
Man 1 Jun
kl 19:00 - 21:00
Martin Foss - 2 timer
$item.username  
Årsmøte Romerike Golfklubb   Les mer  
Ons 27 Mai
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 21:00
4 timer - Kai Quille
$item.username  
Årsmøte borettslag. Ønsket oppstilling hestesko i…   Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Lør 25 Apr
kl 12:00 - 15:00
Aktivitet hallen
$item.username  
ifb med utdrikningslag. Ikke faktureres.   Les mer  
Tor 23 Apr
kl 18:00 - 22:00
Aurstadtunet boligsameie
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Sameiet byggveien
$item.username  
Med vennlig hilsenKristin…   Les mer  
Lør 18 Apr
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Afsk fotball, Grasrot kurs 1
$item.username   Grasrot 1
Grasrot 1 kurs   Les mer  
Fre 17 Apr
kl 17:00 - 21:30
4 timer og 30 min. - Afsk fotball, Grasrot kurs 1
$item.username   grasrot 1.
Grasrotkurs 1   Les mer  
Ons 15 Apr
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Lør 4 Apr
kl 08:00 - 10:00
Fotball A-lag frokost før avreise Karlstad
$item.username  
Petter lier   Les mer  
Tor 2 Apr
kl 16:00 - 22:00
6 timer - Sveinung Green
$item.username  
Fotografering fotball   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 31 Mar
kl 16:00 - 22:00
6 timer - Sveinung Green
$item.username  
Fotografering Fotball   Les mer  
Man 30 Mar
kl 16:00 - 22:00
6 timer - Sveinung Green
$item.username  
Fotografering Fotball   Les mer  
Tor 26 Mar
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Tony Ganbo
$item.username  
Foreldremøte J12   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Tony Ganbo
$item.username  
Foreldremøte J12   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 24 Mar
kl 18:30 - 19:30
1 time - Elin Skogly
$item.username  
Samarbeidsstyret Aurskog-Høland Håndball.   Les mer  
Man 23 Mar
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner
$item.username  
Spiller samtaler   Les mer  
Søn 22 Mar
kl 10:00 - 20:00
Håndball seriekamper
$item.username  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 20:30 - 21:30
1 time - Carina Cecilie Ganbo Olaisen
$item.username  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte AFSK Hovedlaget
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner
$item.username  
Spiller samtaler   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 17 Mar
kl 19:00 - 21:00
Håndball seriekamp J12
$item.username  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 18:30 - 21:30
Romerike Golfklubb Årsmøte
$item.username  
Martinsen. post@romerikegk.no   Les mer  
Man 16 Mar
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner
$item.username  
Spiller samtaler   Les mer  
Fre 13 Mar
kl 17:00 - 22:00
5 timer - AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen
$item.username  
Natt cup Disco   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 18:00 - 22:00
4 timer - AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen
$item.username  
Rigging Natt cup   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 17:00 - 21:00
4 timer - AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen
$item.username  
Rigging natt cup film rom   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner
$item.username  
Spiller samtaler   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 22:30
Hovedstyremøte
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Sveinung Green
$item.username  
StyremøteAFSK Fotball   Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner
$item.username  
Spiller samtaler   Les mer  
Søn 8 Mar
kl 10:00 - 14:00
Håndball seriekamper
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 22:00
3 timer - AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen
$item.username  
Årlig møte håndballen   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner
$item.username  
Spiller samtaler.   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Man 2 Mar
kl 20:15 - 21:39
Aurskog/Finstadbru - Fet
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Aina Melby
$item.username  
Foreldremøte j13   Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:30 - 15:00
Håndball seriekamper
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - Afsk jentefotball
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
2 timer - AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen
$item.username  
Foreldremøte J14 Håndball.   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Andreas Yterdal
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Sveinung Green
$item.username  
Møte AFSK Fotball styret   Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Årlig møte Skigruppa.
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 18:30 - 20:30
Morohåndball treningskamp
$item.username  
Siw Attia.   Les mer  
Ons 19 Feb
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 21:00 - 22:00
1 time - John-André Eid Halvorsen
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 17:00 - 20:00
Focus Dance
$item.username  
Danseundervisning   Les mer  
Powered by: Bloc